Evalugo umožňuje hodnotit a najít kvalitní dodavatele vzdělávání a poradenství

Hledáte služby lektorů, koučů či vzdělávacích firem? Chcete se přihlásit na kurz či konferenci? Volíte optimální poměr mezi kvalitou a cenou?

Absolvovali jste vzdělávací či koučovací program, kurz, workshop nebo konferenci a chcete se podělit o své hodnocení s ostatními?

Používejte Evalugo, portál pro sdílení a vyhledávání hodnocení vzdělávací a poradenských subjektů.

Evalugo.cz vám umožňuje veřejně ohodnotit vzdělávací subjekt, kurz či program na základě vlastní zkušenosti.

Služby vzdělávacích a poradenských firem využívá většina firem a institucí v ČR. Na trhu najdeme tisíce subjektů. Jen na EduCity.cz, největším portálu s nabídkou profesně vzdělávacích služeb v ČR, najdeme přes 3 000 registrovaných firem a kolem 50 tisíc kurzů.

Náklady na tyto služby jsou významné. Běžná cena za školicí den renomované společnosti se pohybuje kolem 30 tisíc Kč. Celkový objem trhu vzdělávacích služeb v ČR se odhaduje v řádech desítek miliard korun.

I přes velký objem těchto služeb však na trhu dlouho chyběl jednotný přehled o jejich kvalitě a možnost veřejného hodnocení tak, jak jsme zvyklí například u e-shopů.

Proto přichází Evalugo, první veřejná platforma pro hodnocení vzdělávacích firem a spokojenosti s jejich službami.

Hodnocení zadávaná přes Evalugo se zobrazují u profilů dodavatelů, jejich kurzů a vzdělávacích programů na portálech Educity.czSkoleni.cz
icon První veřejná platforma pro hodnocení dodavatelů
Nejlépe hodnocené firmy

Rozhovor s Michalem Kankrlíkem o projektu Evalugo

Možná si říkáte, k čemu je online hodnoticí nástroj, když téměř každá vzdělávací společnost nabízí účastníkům svých kurzů hodnocení formou dotazníku zpětné vazby. Sociální sítě rovněž poskytují dostatek prostoru pro vyjádření osobních zkušeností s účastí na workshopu či konferenci.

Chceme-li koupit zboží, ať na internetu či v kamenném obchodě, často končíme na srovnávačích cen či u online recenzí a testů. Srovnávače, jako je Heuréka či Zboží, nám navíc kromě ceny poskytují i  hodnocení vybraného obchodu či zboží od ostatních zákazníků.

Cena často není jediným kritériem, podle kterého se k nákupu rozhodujeme. Důležité je i celkové hodnocení a recenze od ostatních zákazníků, kteří zde nakoupili před námi. Tyto informace jsou veřejně dostupné a přijde nám naprosto normální, že tomu tak je.

V oblasti nabídky školení, kurzů a konferencí však téměř nejsou k dispozici nezávislá veřejná hodnocení od účastníků těchto programů, proto je zde Evalugo.

Mnoho vzdělávacích firem má sice na svých stránkách či profilech veřejně k dispozici reference svých klientů a některé dokonce nabízejí vlastní hodnocení lektorů.

Tyto reference jsou však z drtivé většiny pečlivě vybrané, vesměs pozitivní a nabízejí jen dílčí pohled na poskytované služby.

Evalugo Vám umožňuje hodnotit dodavatele vzdělávání a jejich programy anonymně i pod jménem a poskytuje prostor pro sdílení těchto hodnocení.

icon Srovnání důležitých kritérií a porovnání cen
Nejlépe hodnocení lektoři

Vice informací o projektu Evalugo